52243020-(011)       3917437-(0911)

سرویس های میزبانی پارسی هاست را از همین حالا تجربه کنید www

مزایای نمایندگی درصدی پارسی هاست چاپ فرستادن به ایمیل

به عنوان نماینده پارسی هاست ، شما می توانید کلیه خدمات و سرویس های ارائه شده در پارسی هاست شامل ثبت دامنه ، میزبانی وب اشتراکی و اختصاصی ، میزبانی ایمیل ، طراحی سایت ، پنل اس ام اس  را با توجه به تعرفه نمایندگان به مشتریان خود ارائه نمایید.

میزان سود شما به چه اندازه است؟
سود شما میزان تخفیفی است که پارسی هاست با توجه به سطح نمایندگی به شما اعطا می دارد. این تخفیف بسته به سطح نمایندگی و نوع خدمات خریداری شده متفاوت می باشد. به عنوان مثال سود حاصل از فروش پلان P5 برای نماینده سطح 3 مبلغ 65.000*40% = 26.000 تومان می باشد. همچنین این سود برای تمدید سرویس در سال های آینده نیز به شما تعلق خواهد گرفت. برای اطلاع از سطوح مختلف نمایندگی و میزان هر یک از آنها به جدول تعرفه نمایندگان مراجعه نمایید.

این سرویس مناسب چه اشخاص و شرکت هایی می باشد؟
این سرویس برای تمامی اشخاص و شرکت ها یی که می خواهند از طریق فروش سرویس های پارسی هاست درآمد بیشتری کسب نمایند مناسب است . این اشخاص/شرکت ها می توانند در رشته هایی مانند طراحی وب ، خدمات رایانه ای ، ISP ها ، کافی نت ها و یا هر رشته دیگرمرتبط با IT فعالیت داشته باشند.

چرا از سرویس نمایندگی پارسی هاست استفاده نمایید؟
با توجه به موارد ذکر شده در بخش "چرا پارسی هاست؟" و با توجه به اعتبار پارسی هاست در بین کلیه شرکت های میزبانی وب و شناخت کاربران از پارسی هاست ، شما می توانید به راحتی سرویس های پارسی هاست را به کاربران خود ارائه نمایید.

آیا برای اخذ نمایندگی ، هزینه ای دریافت می گردد؟
خیر ، پارسی هاست بابت اعطای حق نمایندگی مبلغی دریافت نمی نماید. کلیه مبالغ دریافتی از شما به عنوان اعتبار خرید در کنترل پنل شما وارد می گردد وشما می توانید همه اعتبار خود را برای خرید سرویس ها مصرف نمایید.

آیا برای فروش هر سرویس لازم است با پارسی هاست تماس بگیرید ؟
خیر، شما می توانید با استفاده از کنترل پنلی که در اختیار شما قرار می گیرد در هر ساعت از شبانه روز سرویس مورد نظر خود را به صورت آنلاین تهیه نمایید و هزینه آن پس از کسر تخفیف به صورت خودکار از اعتبار شما پرداخت خواهد شد.

آیا این سرویس محدودیت زمانی دارد؟
چنانچه پس از 5 سال شما برای خرید سرویس و یا دریافت وجه هیچگونه تماسی حاصل ننمایید مبلغ اعتباری شما قابل برگشت نمی باشد و شرکت به عنوان کارمزد آنرا ضبط خواهد کرد ولی در غیر این صورت نماینده می تواند تا زمانی که اعتبار داشته باشد از این سرویس استفاده نماید.

 

پرداخت آنلاین

مبلغ مورد نظر را وارد کنید
تومان

تماس با ما

در هر ساعاتی از شبانه روز آماده پاسخ گویی به شما هستیم

01152243020

ایمیل : info@parsihost24.ir

مرکز آموزش

دانلود